facebook
Каталог товарів
Флешки

Флешки

ДРУК ЗОБРАЖЕНЬ І ЛОГОТИПІВ НА ФЛЕШКАХ В ЧЕРКАСАХ – КИЄВІ

Оформлення карт пам’яті може бути будь-яким: ексклюзивний надпис, логотип чи декоративний розпис. Таким чином звичайний предмет перетворюється на потужний рекламний носій, який стане у нагоді і дорослому, і школяру.

Повнокольоровий УФ друк дозволяє з високою точністю наносити будь-яке зображення, адже фарба закріплюється на поверхні, гарантує яскравість і насиченість кольору, точне відтворення деталей.

  • Ми використовуємо лише якісну фарбу і сучасне обладнання;
  • Виконаємо ваше замовлення в мінімальні строки (1-3 дні);
  • Тираж від 1 одиниці.

Друк на флешках (брендування) – Черкаси – Київ – Україна

 

USB-накопичувач – місткий інформаційний носій, що завжди під рукою. Жоден студент, бізнесмен, учений не обходиться без цього корисного пристрою. А тому, обравши Друк на флешках Черкаси, Київ, Україна, ви створите не просто рекламний продукт, а й гарний і корисний подарунок.

Невеличкий предмет, що слугує архівом для найрізноманітнішої інформації (тексти, схеми, фотографії), із нанесеним на вільну площу логотипом чи емблемою підприємства, фірми, бренду вже стає частиною промопродукції, або брендованих корпоративних виробів. Основним їхнім завданням зостається налагодження взаємовигідної комунікації між постачальником та потенційним споживачем, популяризація бренду, підтримання рівня лояльності до бренду, підвищення попиту. Що саме стане носієм рекламної інформації визначає рекламодавець. Це можуть бути абсолютно різні предмети: годинники, парасольки, канцелярські вироби, туристичне приладдя, текстильні вироби. Головне правильно підійти до створення логотипу. Він має бути яскравим, оригінальним і легко запам’ятовуватись.

Виготовлення промовиробів окупається швидко і врази: продукція шириться між людьми, розповсюджуючи інформація про фірму, бренд, товар чи послугу. І що масштабнішим буде це охоплення, то більше шансів, що запам’ятають саме вас, а не конкурента. Предмети із логотипом замовляють компанії як подарунок для потенційних клієнтів, відвідувачів виставок, учасників акцій, різних тематичних заходів, форумів, конкурсів. Іноді підприємці вдаються до виготовлення цілого набору рекламно-сувенірної продукції. Спробуйте заглянути у будь-який офіс і ви побачите, що майже всюди вас оточуватимуть предмети із елементами фірмового стилю компанії: (друк на чашках, календарях, ручках, блоках для запису, ділових щоденниках, наліпках, прапорцях, значках, фірмових пакетах). Друк на флешках Черкаси, Київ, Україна вдало доповнює колекцію промосувенірів.

Поліграфічний центр 306 забезпечить вас якісною сувенірною продукцією. Колекція наших робіт невпинно поповнюється сучасними зразками унікальної поліграфічної продукції. Ми використовуємо новітні технології друку, використовуємо інноваційне обладнання, ознайомлюємося із передовим європейським досвідом, аби Поліграфічні послуги цілком задовольняли потреби наших клієнтів. Тому якщо ми беремося наносити зображення на будь-яку поверхню, будьте впевнені – фарби із роками не тьмянітимуть, а інші експлуатаційні показники товару також вражатимуть витривалістю.

Тож, замовляючи в Поліграфічному центрі 306 друк на флешках чи на будь-яких інших сувенірах, ви отримаєте стильний продукт, виготовлений на основі якісних матеріалів із індивідуальним дизайном. Такі речі не соромно дарувати і використовувати. А майстерно створений логотип забезпечить вам впізнаваність та розширення клієнтської бази.

Для створення яскравої картинки (логотипу, герба, емблеми) використовують технологію ультрафіолетового друку (спеціальні чорнила твердіють під впливом УФ-випромінювання). Так звичайний, нічим непримітний предмет щоденного вжитку перетворюється на вишуканий дизайнерський витвір. Цей спосіб нанесення зображення забезпечує стійкість зображення до механічних ушкоджень та впливів довкілля.

Виготовлення промо-сувенірів, Друк на флешках Черкаси, Київ, Україна – ефективна маркетингова стратегія, яка дає чудові результати.

This site is registered on wpml.org as a development site.