facebook
Каталог товарів
Гостьові картки

Гостьові картки

Сучасне весілля чи банкет, а особливо, якщо запрошених багато, вимагає певних організаційних заходів. Вам ніколи не доводилось бачити, як сто осіб одночасно намагаються знайти собі місце, ще й так, щоб поряд сиділи друзі чи родичі. Тому одне з основних завдань свята – розсадити гостей правильно, саме для цього існують персоналізовані картки. Інформація на них мінімальна: ім’я та прізвище запрошеного, а якщо столів багато, то й номер столу.

Поліграфічний центр 306 розробляє та виготовляє гостьові картки за індивідуальним замовленням, у будь-якій кількості та згідно єдиного корпоративного стилю заходу. Нехай ваші гості оцінять вашу турботу про них.

Приклад наших робіт

Виготовлення – Друк Гостьових карток Черкаси, Київ, Україна

затребувана опція для різних заходів, до участі в яких задіяна велика кількість людей. За допомогою цього невеличкого клаптику картону, на якому зазначено ім’я гостя, можна уникнути хаосу під час упорядкування заходу. Наприклад, якщо це сімейні урочистості (весілля, ювілей), то можна розсадити запрошених згідно їх уподобань, віку, інтересів, родинних зв’язків, а якщо комерційний захід чи конференція, то така картка слугуватиме навігатором, аби людина не розгубилась у приміщенні і не шукала собі місця. У цьому випадку картка є елементом рекламної стратегії і на неї обов’язково наносять логотип чи назву компанії, яка проводить захід.

Івент поліграфія – це ексклюзивні вироби, виготовлені спеціально під подію. Вона нараховує велику групу товарів і послуг: вітальні листівки, запрошення, дипломи, сертифікати, плани розсадки, гостьові картки, нумерація столів, виготовлення сувенірів, друк на стрічках, повітряних кульках, сувенірний шоколад, бонбоньєрки, пакувальна продукція, конверти для грошей, книги побажань.

Створення такої продукції починається з обговорення дизайну, вибору матеріалу та технологій виготовлення. Поліграфічний центр 306 залюбки надасть вам повний спектр послуг від створення макету до його фінішної обробки. У нашому арсеналі чимало зразків готової продукції, яку ви можете взяти на озброєння, а якщо маєте власне бачення, ми готові втілити його у життя і отримати ще один зразок та цікавий досвід. Наші дизайнери запропонують вам цілий комплекс продукції, виконаної в єдиному стилі, яка полегшить організаційну складову та стане декоративним доповненням урочистого інтер’єру. Так у пакет друкованих поліграфічних послуг входить виготовлення запрошень, банкетних карток, схем розсадки, меню, номерків на столи, бонбоньєрок за індивідуальним проектом, у кольорах вашого свята.

Виготовлення – Друк Гостьових карток Черкаси, Київ, Україна вимагає креативного підходу не лише у дизайні, а й у виборі матеріалу, який стане основою святкового декору. Наприклад, якщо ви плануєте стиль Botanic, то доречним буде використання крафтового паперу, кальки, із оздобленням різними еко матеріалами (стрічками,  сухоцвіттям, мотузками). У макеті переважають рослинні мотиви, палітра переважно у зелених відтінках. Стиль бохо передбачає вінтажні шрифти, фольклорні елементи. Прованс – це ніжність і витонченість у всьому, відповідна і кольорова гама (пастельна, оливкова, бежева, лавандова).

Ми використовуємо папір лише відомих і перевірених постачальників. У процесі виготовлення ексклюзивних виробів застосовуємо усі можливості нашого технічного забезпечення: фігурну різку, перфорацію, ламінування (матове, глянцеве, текстуроване), тиснення металізованою фольгою (золотою, срібною), вибіркове УФ лакування, закруглення кутів.

До вашого свята ми можемо запропонувати:

–             Виготовлення фотозони. Друкуємо банери, які стають чудовим фотом для сімейних світлин, фотографії великих розмірів, фотобутафорію.

–             Святкове пакування: бонбоньєрки – невеликі коробочки, в які вкладають подарунки для гостей, шкатулки для грошових презентів.

–             Друк наклейок та етикеток. Молодята полюбляють хизуватися весільними напоями оздобленими оригінальними етикетками, або мініатюрними баночками з варенням з пам’ятною наліпкою.

–             Виготовлення сувенірів в Черкасах. Така продукція часто застосовується у якості подарункових фішок під час розважальних конкурсів. Це можуть бути ручки з написом, календарики з фотографією винуватців події, брелки, магнітики, одяг з принтами.

–             Книги побажань.

 

Виготовлення – Друк Гостьових карток Черкаси, Київ, Україна необхідний атрибут для масових урочистостей, підкреслить статус вашого заходу та відповідний рівень поваги до учасників заходу.

This site is registered on wpml.org as a development site.