facebook
Каталог товарів
Плакати

Плакати

ВИГОТОВЛЕННЯ – ДРУК ПЛАКАТІВ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ – УКРАЇНА

Плакати – вже давно відомий вид рекламного носія. Ми пропонуємо різні види друку (цифровий, плотерний, офсетний), а також різні матеріали (плівка, тканина чи банерна тканина). Для виробів, які висітимуть на вулиці, використовуєм спеціальні фарби, які гарантують стійкість зображення до впливу атмосферних явищ.

ВИГОТОВЛЕННЯ – ДРУК ПЛАКАТІВ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ – УКРАЇНА

 

Виготовлення друк плакатів Черкаси, Київ, Україна – дуже популярний та затребуваний вид зовнішньої реклами. Шаленій популярності він завдячує своїй безсумнівній ефективності та відносній дешевизні.

Рекламодавці у своїх маркетингових кампаніях люблять використовувати плакати як один із каналів поширення інформації, адже акцентним на плакаті є зображення рекламованого продукту та короткий текст-заклик, який легко сприймається та стимулює потенційну аудиторія виконати цільову дію – купити.

Але аби все це справді працювало, плакат повинен бути якісним. У цьому вам допоможе поліграфічний центр «306», який вже більше 15 років надає поліграфічні послуги та гарантує швидке та якісне виготовлення плакатів.

Плакати просто необхідні під час рекламування тої чи той продукції. Це важливий елемент формування впізнаваності бренду та підвищення лояльності аудиторії до нього. Плакати найчастіше вивішують у людних місцях із великим трафіком (центральні площі міста, вокзали, зупинки транспорту, торгові центри) аби охопити якомога більшу кількість аудиторії, або ж безпосередньо на місцях продажу (тоді плакати виконують не тільки рекламну, а й навігаційну функцію). Найбільшою популярністю плакати користуються у банківській, розважальній, б’юті та туристичній сфері, торгівлі, медицині. Плакати у цих нішах – простий та ефективний спосіб розповісти про нові послуги, акції, сезонні знижки, донести важливу поточну інформацію.

Плакати також використовують у своїй діяльності політики й урядові структури: для реклами (під час виборів) та у інформаційних цілях, а також освітні заклади у просвітницьких цілях.

Різновидом плакатів є афіші та постери – невід’ємні вкладові рекреації. Жодна вистава, концерт, кінопрем’єра, театральна вистава чи культурний захід не може обійтися без афіші. Навіть у час тотальної диджиталізації афіша залишається ефективним і популярним каналом донесення інформації до людей. А який фільм без класного фанатського постеру? Ними прикрашені всі без винятку кінотеатри та кімнати фанатів.

Виготовлення друк плакатів Черкаси, Київ, Україна – процес, який має досить непросту підготовку. Треба уважно дослідити ринок, конкурентів, місця розміщення, матеріал для друку, вид друку  та подумати над дизайном.

Щодо видів друку, то для постерів можна обрати офсетний друк (для великих тиражів і високої якості), цифровий друк (струменевий – для невеликих тиражів для збереження максимально тончої кольоропередачі чи лазерний – висока швидкість друку, але розрім плакату тільки до А3).

Якщо не можете точно обрати вид друку – ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, які із радістю проконсультують вас та допоможуть обрати вид друку, який точно підійде саме вам.

Поліграфічний центр 306 має власне виробництво із сучасною технікою. Ми працюємо без посередників, а тому можемо гарантувати вам найкращу якість роботи на кожному із етапів роботи над замовленням та високу швидкість виготовлення продукції.

До менеджерів ви можете прийти уже із готовим дизайн-макетом майбутнього плакату, але якщо маєте сумніви чи не знаєте як краще реалізувати задумане – завжди можна звернутися за допомогою до наших висококваліфікованих дизайнерів. Наш дизайнерський штат – професіонали із багаторічним досвідом, які подбають про те, аби плакат ефективно виконував свою рекламну, інформаційну чи просвітницьку функцію, якнайкраще висвітлював рекламований товар чи людину, а також, що надзвичайно важливо, відповідав усім вашим вимогам та побажанням.

Виготовлення друк плакатів Черкаси, Київ, Україна – чудовий спосіб ефективно та не дуже дорого прорекламувати свій товар, підвищити впізнаваність бренду, прикрасити офіс чи дім.

This site is registered on wpml.org as a development site.