facebook
Каталог товарів
Прапори (великі)

Прапори (великі)

ВИГОТОВЛЕННЯ ВЕЛИКИХ ПРАПОРІВ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ – УКРАЇНА

Прапори (великі) – незмінний символ не тільки держави чи організації, а й частина корпоративної культури. Їх можна експлуатувати як у середині приміщення, так і зовні. Може бути одно чи двостороннім та виготовлятись із різних тканин (габардин, шифон, атлас, сатин, блекаут, поліефірний шовк). Друк наноситься методом широкоформатного друку.

ВИГОТОВЛЕННЯ ВЕЛИКИХ ПРАПОРІВ ЧЕРКАСИ-КИЇВ-Україна

 

Виготовлення великих прапорів Черкаси-Київ – дуже хороший іміджевий  інструмент для побудови необхідного вам позиціонування бренду, спосіб показати свою приналежність до чогось, спосіб висловити свою позицію та, звісно ж, прорекламувати продукт чи послугу. Великі прапори є невід’ємною частинкою айдентики та фірмового стилю компанії. Великі прапори універсальні та можуть бути призначені як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Якщо розмістити прапор у правильному місці, підготувати для нього якісний дизайн, то це гарантовано приверне увагу конкурентів та потенційних клієнтів до вашого бренду, зробить вас помітнішими.

Поліграфічний центр 306 займається виготовленням великих прапорів.

Стяги користуються чималою популярністю. Завдяки стагям ми легко можемо ідентифікувати статус організації чи фірми, приналежність до того чи того народу, участь людей у конкурсах чи спортивних змаганнях. Прапор – інструмент розпізнавання групи людей чи компанії у натовпі. Наявність прапору також свідчить про те, що організація має певну низку цінностей та дотримується їх, має свою історію, показує свою приналежність до чогось. Саме так формується імідж та лояльність до бренду.

У поліграфічному центрі 306 ви можете замовити такі види прапорів, як:

 • Рекламні прапори (із логотипом);
 • Прапор України (та інших країн світу);
 • Прапори спортивних клубів;
 • Історичні прапори;
 • Корпоративні прапори;
 • Тематичні прапори.

 

Призначення прапору  – розвиватися на вітрі та розповідати всім, хто його бачить про ваш бренд. Із цього виходить, що матеріали, із яких виготовлятимуть прапор, мають бути надміцними, а фарби для друку якісними. Серед найпопулярніших матеріалів для виготовлення великих прапорів використовують флажну сітку, поліестер чи атлас.

 

Серед переваг використання прапорів для своєї організації можна назвати:

 • Великі охоплення цільової аудиторії;
 • Відносна дешевизна;
 • Короткі терміни виготовлення;
 • Швидке та ефективне формування іміджу компанії;
 • Довговічність (матеріал має стійкість до механічних пошкоджень та природніх чинників: сильний, поривчастий вітер, дощ, сніг, волога, вигорання на сонці.

 

Виготовлення великий прапорів Черкаси, Київ – дуже непроста та відповідальна робота. Поліграфічний центр 306 завдяки тому, що має власні виробничі потужності гарантує своїм замовникам гарантію якості, швидкий результат та довговічність такої зовнішньої реклами. Також ви можете замовити прапори як великими партіями, так і тиражем від 1 штуки.

 

Наголошуємо на тому, що ви повинні відповідально поставитися до розроблення дизайн-макету для майбутнього прапору. Логотип має гармоніювати із кольором прапору, а текст бути читабельним. Ви можете прийти до наших менеджерів уже із готовим дизайн-макетом, а також можете завжди звернутися за допомогою до наших професійних дизайнерів. Вони – команда із багаторічним досвідом роботи, кваліфіковані фахівці, які допоможуть вам зробити ваш прапор справді помітним, оригінальним та унікальним.

Якщо закцентувати свою увагу на корпоративних прапорах, то вони є не тільки окрасою офісу та місцем, де можна робити класні групові фото, а й ефективною рекламою, яка показує професіоналізм компанії. Якщо ви плануєте брати участь у конкурсах, виставках, прикрасити екстер’єр приміщення вашої компанії – вам просто не обійтися від використання прапорів як одного із каналів поширення рекламної інформації про бренд.

 

Виготовленнч великих прапорів Черкаси, Київ – спосіб заявити про себе та заслужити увагу клієнтів та конкурентів.

This site is registered on wpml.org as a development site.