facebook
Каталог товарів
Скрол

Скрол

ВИГОТОВЛЕННЯ СВІТЛОВОГО БОКСУ – СКРОЛ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ

Скрол – різновид світлового боксу з почерговою зміною рекламного зображення. Для такої складної конструкції потрібен спеціальний папір, який не повинен напитувати вологу і відповідно не рватись, аби не зашкодити роботі механізму.

ВИГОТОВЛЕННЯ СВІТЛОВОГО БОКСУ – СКРОЛ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ

 

  Світлові скрол-бокси – короб із під світкою зі змінною комерційною інформацією; дуже популярний серед брендів вид зовнішньої реклами. Так бренди інформують перехожих про свою діяльність. Бокси прикрашають будівлю, на якій розміщені, вдень, а вночі слугують декоративним освітлювальним елементом. Такий вид реклами – спосіб оригінально заявити про себе, зекономити кошти, адже на одній рекламній площині можна одразу розмістити декілька оголошень та стати одним із вогнів нічного міста.

 

Поліграфічний центр 306 виготовляє світлові скрою-бокси будь-якої форми та складності.

 

Не рідкістю є те, що власники малого бізнесу не можуть дозволити собі такі дорогі види зовнішньої реклами як бігборди чи відеоекрани, або ж маленька площа салону / залу / магазину не дозволяє розміщувати навколо багато реклами. У всіх цих випадках на допомогу приходять світлові бокси зі змінним екраном (скролом). Невеликі розміри боксу, а також змога на одній рекламній площині почергово транслювати різні оголошення є спасінням для малого бізнесу: це зручно, економно та ефектно (адже бокс із підсвіткою дозволяє потенційним замовникам бачити рекламу навіть вночі).

 

Світловий бокс-скрол також стає у нагоді, якщо рекламну площину необхідно ділити із ще якимись брендами (у людних місцях міста, торгових центрах, вокзалах). Аби не змінювати зображення щоразу вручну легше використати бокс із під світкою та змінним зображенням.

 

Такі світлові бокси – досить складні конструкції, які вимагають ретельної роботи від поліграфічного центру. По-перше, бокс повинен бути герметичним та якісним, стійким до зовнішніх пошкоджень та погодніх умов. У боксі необхідно розмітити світлодіодні модулі, які справлятимуться зі своєю основною роботою – підсвіткою, не впливатимуть на якість друку, не перенавантажуватимуть систему та не використовуватимуть занадто багато електричної енергії, аби зекономити кошти своїм власникам.

Для друку оголошень ми використовуємо особливий скрою-папір. Він щільний, стійкий до механічних дій (необхідно, аби папір не порвався під час процесу прокрутки) та зовнішніх чинників (не вигорає на сонці та під впливом внутнішньої підсвітки).

 

Передове виробництво та сучасні технології поліграфічного центру 306 дозволяють виготовляти світлові-скрол конструкції будь-яких розмірів та форм. Тому ми із легкістю допоможемо вам виготовити бокс, який стане рекламною площиною, дошкою оголошень, вивіскою магазину чи аптеки, частиною зовнішнього та внутрішнього декору кафе, ресторанів, спортивних залів, тощо.

 

Перевагою використання такої реклами є те, що змінювати зображення у боксах не треба вручну. Для цього у короби встановлюють зручну клік-систему, яка автоматично змінює зображення. Навіть сам процес заміни оголошення привертає увагу людей. Виготовлення світлових боксів скролів у Черкасах та Києві – яскравий та ефектний спосіб рекламування, адже їх неможливо не помітити серед усього різноманіття вуличного освітлення. Ви точно виділитися на фоні конкурентів.

 

Скрол-бокси ефективно працюють у місцях громадсього харчування, стоматологіях, салонах краси – місцях, де треба ефектно показати клієнтам список страв, послуг, праси. Особливо бокси нахвалюють під час зміни сезонів, коли бренди пропонують своїй аудиторії сезонні знижки, сезонні пропозиції, сезонні страви, або сезонні коктейлі.

 

Поліграфічний центр 306 надає послуги із виготовлення світлового боксу скролу у Черкасах, гарантує якісну та своєчасну роботу. Також ми можемо виготовити для вас такі види зовнішньої реклами як штендери, стелли, адресні таблички, ростові фігури, вивіски, лайтбокси, стенди, таблички, а також орендування авто.

 

Виготовлення світлого боксу – скрол – Черкаси – Київ – ефективний спосіб рекламування, інформування про товари та послуги, прекрасне доповнення інтер’єру та окупне вкладення у ваш бізнес.

This site is registered on wpml.org as a development site.