facebook
Каталог товарів
Таблички

Таблички

Табличка – це один із найпопулярніших інформаційний носіїв, а також важлива складова будь-якого закладу. Поліграфічний центр 306 готовий надати комплексне рішення з виготовлення табличок із пластику з нанесенням інформації методом ультрафіолетового друку.

УФ друк – це сучасна технологія прямої передачі зображення безпосередньо на поверхню матеріалу за допомогою спеціального обладнання. Під впливом ультрафіолетового випромінювання фарба глибоко проникає всередину пластика, утворюючи плівку, і застигає.

Перевагою такого методу є:

  • якісна передача кольору та чітка деталізація дрібних елементів;
  • високі експлуатаційні властивості продукції (стійкість до погодних умов), хімічного впливу та зносу;
  • матеріали, що використовуються, відповідають санітарним нормам: немає токсичного запаху і не викликає алергійних реакцій;
  • доступна ціна.

Приклад наших робіт

ВИГОТОВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТАБЛИЧОК – ЧЕРКАСИ, КИЇВ, УКРАЇНА

 

Виготовлення інформаційних табличок Черкаси, Київ, Україна – послуга, яка навіть у вік цифрових технологій та тотальної диджиталізації залишається популярною та незамінною. Інформаційні таблички продовжують виконувати свою рекламну, навігаційну та інформаційну ролі. Табличка, на відміну від вивіски, наприклад, не має на меті привернути увагу клієнта. Завдання таблички – донести контент у дуже протсій та доступній формі, проінформувати людей про те, що у будівлі розташовані офіси / кафе / салони / зали, про те, на якій відстані від них розташоване приміщення, яке вони шукають, тощо.

Жодне підприємство сьогодні не може обійтися без інформаційних табличок. Але у кожного підприємства свої потреби та вимоги, а тому поліграфічний центр 306 займається виготовленням та монтажем вуличних табличок, офісних табличок, таблички для приймалень, фасадні таблички, адресні таблички, рекламні таблички, таблички для державних та комерційних установ, інформаційні та навігаційні таблички, таблички із шрифтом Брайля, службові та попереджувальні.

Інформаційні таблички трапляються вам на очі частіше, ніж ви зараз можете подумати: таблички із назвами кабінетів у школах та дитячих садочках, лікарнях, поліклініках, державних установах, готелях, ресторанах  кафе (заброньовано, зарезервовано), таблички із прізвищами на різноманітних конференціях і форумах.

Поліграфічний центр 306 має власні виробничі потужності, працює без посередників, а тому може виготовити для вас інформаційні таблички будь-якої навіть найскладнішої форми та розміру.

Ми пропонуємо вам на вибір:

– скляні таблички;

– акрилові таблички;

– пластикові таблички;

– таблички із металізованої плівкою;

– адресні таблички;

– офісні таблички;

– таблички із гравіюванням;

– інформаційні таблички;

– рекламні таблички;

– металеві таблички;

– бронзові таблички;

– світлодіодні таблички.

Виготовлення інформаційних табличок Черкаси, Київ, Україна – не така проста справа, як здається на перший погляд. Ця проста, маленька табличка повинна бути виготовлена із якісних матеріалів, стійких до механічних пошкоджень та чинників зовнішнього середовища (снігу, дощу, перепадів температури, вигорання на сонці, сильного вітру), мають привертати до себе увагу, але не бути занадто яскравими та не сильно «вибиватися» на фоні архітектури, інформація повинна бути нанесена на табличку читабельним шрифтом, мати лаконічний, мінімалістичний дизайн, а також, що найголовніше, надійне кріплення. Із усім цим вам допоможуть наші професійні менеджери та дизайнери.

Радимо особливу увагу приділити саме дизайн таблички, адже інформація із неї має зчитуватися за секунду, відповідати фірмовому стилю компанії та гармоніювати із загальним екстер’єром будівлі, на якій вона розміщена. Ви можете прийти до наших менеджерів уже із готовим дизайн-макетом вашої майбутньої інформаційної вивіски, а можете звернутися за допомогою до наших професійних дизайнерів. Вони кваліфіковані фахівці із багаторічним досвідом роботи, а тому, будьте певними, зроблять усе, аби ваша табличка виконувала всі свої функції, була помітною та лаконічною.

Обираючи виконавця для виготовлення інформаційних табличок варто обрати саме поліграфічний центр 306. Ми гарантуємо кожному нашому замовнику високу якість продукції, довговічність продукції, індивідуальний підхід до кожного клієнта та кожного їхнього замовлення, досвід (більше 15-ти років у поліграфії та виготовлення зовнішньої реклами), комплексний підхід (взяття замовлення, дизайн, друк, позірка, виготовлення, доставка і монтаж – все в одному місці, будь-яка зручна для вас форма оплати (готівкою чи безготівковим платежем).

Виготовлення інформаційних табличок Черкаси, Київ, Україна – популярний вид зовнішньої реклами, спосіб привабити до себе нових клієнтів та підвищити їхню лояльність до вас.

This site is registered on wpml.org as a development site.