facebook
Каталог товарів
Вироби з акрилу

Вироби з акрилу

Виготовлення Виробів із Акрилу в Черкасах – Києві – Україна

Поліграфічний центр 306 займається виготовленням виробів із акрилу (органічне скло): підставки під меню, статуетки, нагороди, кубки, рамки тощо. Наша продукція має стильний і сучасний вигляд. Ми розробляємо оригінал-макет, наносимо надпис або логотип компанії. Акрилові пам’ятні відзнаки стануть гарним доповнення для різноманітних промоакцій, рекламних компаній, спортивних заходів і фестивалів. Цей різновид сувенірної продукції прикрашає не один офіс, автомобільний салон, ресторан чи адміністративне приміщення. Вони мають попит у споживача, адже акрил – матеріал легкий але міцний, гарно піддається обробці, має високу ступінь прозорості, стійкий до зовнішніх впливів.

Сувеніри з цього витонченого матеріалу довгий час навіватимуть його власнику гарні спогади, а можливо увіковічнять його досягнення та перемоги.

Приклад наших робіт

Друк на виробах з акрилу – Черкаси – Київ – Україна – новий прогресивний напрямок у поліграфічній діяльності та рекламному бізнесі.
Цей унікальний прозорий полімерний матеріал з гладенькою поверхнею – ідеальна площина для нанесення зображення. Неперевершені дизайнерські ідеї дозволяють створити ефектні рекламні споруди та яскраві фасадні вивіски, пам’ятні сувеніри та інтер’єрні винаходи.

Впровадження інноваційних технологій дозволяє значно розширити спектр діяльності. Асортимент послуг, що надає Поліграфічний центр 306, забезпечує потреби споживачів в якісній розробці та виготовленні поліграфічної продукції різного спрямування: побутового (друк на чашках в Черкасах, текстильні вироби з надписом, сувенірний шоколад, друк фотографій нестандартного розміру), професійного (бланки, посвідки, цінники, етикетки), рекламного (буклети, флаєри, виготовлення зовнішньої реклами, банери, сувенірна продукція для промоакцій). Для створення шедеврів рекламної поліграфії в хід ідуть різні матеріали: метал (бейджі, значки, флешки, фляги), пластик (стенди, підставки, таблички, вказівники), папір (виготовлення листівок, газет, книг, упаковки), текстиль (футболки, бейсболки, подушки, стрічки, прапори), скло, дзеркало, дерево.

Одним із популярних матеріалів останнім часом є акрил. Сучасне технологічне обладнання дозволяє наносити зображення на акрилову поверхню двома способами: за допомогою ультрафіолетового друку (спеціальні чорнила полімеризуються під впливом ультрафіолетового випромінювання) та методом лазерного гравірування (можна отримати фігурний контур).

У чому привабливість виробів із акрилу:

– На перший погляд цей органічний матеріал здається крихким, а виріб із нього – майже невагомим. Проте це хибне враження – спробуйте його зламати! Продукція міцна і витривала. Вона не деформується під впливом зовнішнього середовища: не тріскається від морозу та не жовтіє на сонці.
– Він еластичний і легко піддається обробці (різці, поліруванню, згинанню). Це допомагає втілити в життя будь-які новаторські розробки та створювати різні ефектні рішення, корпоративні подарунки та рекламні сувеніри.
– Безпечний для здоров’я. Абсолютно не токсичний ні матеріал, ні фарба, яка наноситься. Вони не виділяють шкідливих речовин під впливом УФ випромінювання та не викликають алергійних реакцій.
– Зображення тривалий час зберігає яскравість кольорів. Фарба не проникає у пори, а залишається на поверхні, що створює ефект паріння у повітрі.
– Презентабельний вигляд. Додати солідності виробу може оздоблення його іншими матеріалами, такими як: метал, дерево, пластик, скло.
– Має привабливу ціну.

Поліграфічний центр 306 пропонує Друк на виробах з акрилу – Черкаси – Київ – Україна:
– Прозорі таблички часто використовуються під час проведення різних нарад, виставок, презентацій. Вони інформаційні, проте не засмічують простір зовнішнім виглядом.
– Підставки з органічного скла широко застосовуються для підтримки товарів та рекламних матеріалів, а персоніфікація такого виробу перетворить його на потужний рекламний носій.
– Демонстраційні стенди та мобільні конструкції для оснащення різних заходів. Вони можуть встановлюватись на робочому столі, монтуватись на стіну, виставлятись на підлозі. Мають широкий діапазон розмірів і форм.
– Нагородні статуетки, призи стануть достойним визнанням ваших здібностей у будь-якій діяльності (спортивній чи професійній). Такі вироби можуть бути різної форми та розміру, містити надписи, зображення, символіку, оздоблення.

– Брелки та інші стильні дрібнички з оргскла, створені за індивідуальним замовленням – незамінний промо сувенір.
Звернувшись до Поліграфічного центру 306, ви отримаєте якісну послугу Друк на виробах з акрилу – Черкаси – Київ – Україна. Наші ціни вас здивують демократичністю, а товар – оригінальністю та якістю.

This site is registered on wpml.org as a development site.