facebook
Каталог товарів
Вітальні листівки

Вітальні листівки

Вважаєте, що час листівок, пішов у забуття? А ми впевнені, що ні. Тільки зараз вони стали креативними і персоналізованими. Привітати колег, друзів чи ділових партнерів – будь ласка!

Поліграфічний центр 306 пропонує вам розробку і виготовлення вітальних листівок за індивідуальним замовленням. Ми розробляємо:

  • Листівки будь-якого формату (класичні, євро, двійні, горизонтальні, вертикальні…).
  • З різного матеріалу (мелований і крафтовий папір, дизайнерський картон, калька, художнє полотно).
  • З різними ефектами (ламінування, лак, висічка, фольгування).
  • фурнітура (стрічки, бічовки, камінці, люверси).

Приклад наших робіт

Люди завжди прагнули до спілкування, раніше ефектним способом нагадати про себе була поштова картка до свят. Епоха масової комп’ютиризації змінила вектор сфери використання листівки, розширивши її функціональне призначення. Відтоді Виготовлення – Друк Вітальних листівок Черкаси, Київ, Україна стає популярним поліграфічним кейсом.

Завжди приємно отримувати кореспонденцію, а в наш час – це ще й має ефект несподіваності (не так часто подібні «вітання» потрапляють у наші поштові скриньки), знак великої поваги (я – цінний друг, клієнт, партнер), персоналізації (людина витратила час та кошти, щоб вразити саме вас), ну й звісно це вдалий маркетинговий інструмент. Наразі штамповані масмаркетні листівки зазнали значної трансформації, навіть банальні вітальні картки до свят (8 Березня, Новий рік, Великдень), за допомогою оригінальних дизайнерських інсайдів, перетворюють на авторські шедеври, а використання елементів фірмового стилю чи корпоративної символіки мимоволі спрямовує нас у рекламно-інформаційне русло. Серед бізнесменів правилом хорошого тону є вітання партнерів та високоповажних клієнтів, персонал із професійними святами, ювілеями із застосуванням листівок, в яких червоною ниткою проглядається корпоративна ідентичність: вони виконуються в індивідуальному стислі, обов’язково з логотипом чи зазначенням назви компанії та інших фірмових регалій.

Залежно від того, яку мету переслідує такий вид друкованої поліграфії, листівки поділяють на:

Ділові, іміджеві. Їх призначення не налагодити обсяги продажу, а ненав’язливо нагадати про себе, створити певну комунікацію. До таких листівок вдаються державні установи, освітні та наукові заклади, інші бізнес-структури. Це можуть бути вітання з певними подіями у житті підприємства чи святами, запрошення до участі у різних заходах, виставках, акціях. В процесі Виготовлення – Друк Вітальних листівок Черкаси, Київ, Україна ділового призначення важливо приділити особливе значення дизайну, адже корпоративна кореспонденція вимагає певних організаційних правил: використання фірмових кольорів, шрифтів, символів.

Рекламні. Такі freecards дають можливість пролонгувати вашу діяльність чи товар, забезпечуючи притік потенційних клієнтів, бізнес-партнерів, постачальників та реалізаторів, а також дозволять ефектно вирізнитись на фоні конкурентів. Іноді у такі листівки вкладають «мініатюри» товару, наприклад, пробники кави, парфумів, косметичних засобів або промосувеніри (ручки, магнітики, брелки, календарик).

Індивідуальні. Вразити друзів, знайомих чи родичів можна завдяки індивідуальному креативному підходу до процесу виготовлення листівки. Яскравими представниками цього різновиду є запрошення на весілля, ювілеї, дні народження, вітання з народження малюків, подарункові сертифікати. Тут у хід іде все: фотографії, комбінації з різних паперів (крейдований папір, калька, дизайнерський картон), декоративне фігурне різьблення, ламінація, перфорація, оздоблення стрічками, тиснення, фольгування.

У Поліграфічному центрі 306 ви можете замовити будь-які Поліграфічні послуги: Друк візиток в Черкасах, Виготовлення сувенірів в Черкасах, Виготовлення інформаційних табличок, Виготовлення зовнішньої реклами. Наші досвідчені працівники розроблять індивідуальну концепцію, підберуть матеріал, ознайомлять із варіантами друку (офсетний, ультрафіолетовий), порадять способи післядрукарської обробки. Будь-яка брендована продукція має створювати асоціацію з її власником, викликати позитивні емоції, спонукати до бажання спробувати товар чи скористатись послугою. Виготовлення – Друк Вітальних листівок Черкаси, Київ, Україна – це вишукана рекламна стратегія і ми готові за неї взятись.

This site is registered on wpml.org as a development site.