facebook
Каталог товарів

Наші роботи

НАШІ РОБОТИ – ПОЛІГРАФІЯ 306 В ЧЕРКАСАХ

Наші Роботи – Поліграфічний центр 306

Поліграфічний центр 306 за роки свого існування вже може по праву назватись рекламно-виробничою компанією, адже спектр діяльності необмежений. Наші роботи скрізь: на холодильнику (магнітики), в кишені (візитка, брелок, флешка), на одязі (бірки, ярлики, значки, футболки, бейсболки), на вулиці (бігборди, вивіски), в транспорті (листівки, афіші), в закладах (стенди, таблички, вказівники, вивіски). Послугами Поліграфія в Черкасах користуються і пересічні громадяни, і відомі рітейлери. Все це ми стало можливим завдяки професійним кадрам (менеджерам, дизайнерам, технічним працівникам), так і завдяки виробничим потужностям. Інноваційний парк поліграфічного обладнання дозволяє виготовляти будь-яку поліграфічну продукцію, уникаючи залучення посередників, що значно впливає на конкуренту спроможність собівартості продукції.
Аби задовольнити маркетингові потреби сьогодення, які породжують небувалий попит на поліграфічні послуги, ми змушені миттєво реагувати на ринкові виклики та змінювати комунікаційну стратегію. Так у нашому доробку з’являються POS-матеріали (носії інформації про товар). Їх завдання – пробуджувати попит та мотивувати споживачі до купівлі певного товару безпосередньо в місцях його реалізації.

Як це працює?
Будь-який маркет буквально напханий POS-матеріалами, на які ми, як нам здається, не звертаємо абсолютно ніякої уваги. Проте достатньо кількох секунд, аби у мозкові зафіксувався колір, графічний малюнок, якась оригінальна назва чи хитромудрий шрифт. Така рекламація може розташовуватись на підлозі у вигляді рекламних стійок, висіти у проходах (банери), чіплятись на полицях і навіть цінник – це теж елемент рекламного оформлення. До речі, цей різновид спонукальної технології, діє завуальовано, ніби й не реклама взагалі, проте має потужний маркетинговий ефект.
Таким чином досягається поставлена мета:
– Формує ненав’язливе ставлення до певного бренду;
– Виділяє його на фоні іншої аналогічної продукції;
– Виконує функцію вказівника;
– Спонукає до інстинктивних покупок.

Поліграфічний центр 306 пропонує виготовлення поліграфічної продукції будь-якого спрямування. Наші роботи можна побачити в більшості торгівельних закладах міста. Тож, якщо у вас виникла потреба в якісних POS-матеріалах, ми залюбки допоможемо.

Ми пропонуємо:
Воблери виготовляються із цупкого паперу чи картону і мають гнучку ніжку. Його чіпляють безпосередньо до товару, або в зоні його реалізації. Він привітно хитається від руху повітря і ніби запрошує до контакту.
Цінники. Ці мініатюрні клаптики паперу із зазначенням ціни і назви товару – незамінний атрибут торгової точки.
Банери із вінілу чи тканини найчастіше розташовані між рядами в магазині, на стінах або при вході.
Штендери являють собою мобільну конструкцію, що розташовується біля місця продажу. Вони інформують про назву магазину, адресу, графік роботи, перелік послуг, акції тощо.
Лайтбокси можна побачити в зоні реалізації тютюнових виробів. Ці короби з підсвіткою – один із найкоштовніших POS-матеріалів.
Диспенсери – це яскраво оформлена рекламна стійка, виконана у фірмовому стилі. На ній може розташовуватися товар або інформаційні матеріали про бренд.

Поліграфічний центр 306 – підприємство повного циклу, тому роботу над замовленням ми починаємо з виготовлення якісного оригінального дизайну. Наші фахівці не лише технічно підкуті, а ще й ознаймлені із основними психологічними прийомами, які безпосередньо впливають на свідомість майбутнього споживача. Ми слідкуємо за останніми модними віхами та тенденціями в галузі поліграфії і працюємо згідно брендбуку, не порушуючи обраний рекламний вектор компанії. Наші роботи – це предмет нашої гордості.

This site is registered on wpml.org as a development site.