facebook
Каталог товарів
Акрілайти

Акрілайти

Акрилайт – це прозоре панно із акрилового оргскла (товщиною 4-10 мм), на якому вигравіровано зображення або текст з логотипом, та підсвічується з торця. Акрилайт – це один з елементів світлової реклами. Контур зображення наноситься методом гравіювання, аплікація із вінілових плівок або повноцінного друку вистпає як додаткове наповнення кольором. Підсвічування аркілайта забезпечує світодіодна лінійка. Готову панель закріплюють в акуратному алюмінієвому профілі, який маскує світодіоди. Відповідно, вироби виходять дуже стильними, акуратними та витонченими. Оригінальний ефект здійснюється за рахунок того, що світло, проходячи через акрілайт, заломлюється в місцях гравіювання,, та зображення або надпис починає світитися і як би підвисає у повітрі. Такі оригінальні вивіски та таблички можна встановити на стіл, розмістити на стіні або підвісити в певному місці в приміщення. Яскраві та елеганті акрілайти можна гаронійно вписати в будь-який інтре’єр: кафе та ресторанів, готелей, клубів, офісів та виставок. Це елемент, який приверне увагу постійних відвідувачів та клієнтів, ефектний вказівник та пояснювальна панель. Також акрилайт, може стати оригінальним подарунокм, наприклад, в якості нічного світильника.

Приклад наших робіт

Поліграфічний центр 306 задля розширення сфери послуг пропонує різновид елементу інтер’єрної реклами – Виготовлення акрилайтів Черкаси – Київ – Україна.

Акрилайт – це тонка прозора панель з органічного скла. Графічний малюнок, надпис чи текст наноситься за допомогою гравіювання чи шовкотрафаретного друку, іноді можливі аплікацій з вінілової плівки. За допомогою світлодіодної лінійки, вмонтованої у профіль, досягається оригінальний ефект – підсвічене зображення ніби зависає у повітрі, адже світло розподіляється рівномірно. Відповідно отримуємо іміджеву персоніфіковану вивіску, яка є атрибутом високого рівня обслуговування. Ефектні конструкції з акрилового полотна будуть доречними під час презентацій нового бренду, як елемент мерчандайзингу, або в якості інформаційного навігаційного носія. Вони стануть оптимальним рішенням для зосередження уваги клієнтів, вразять своєю неповторністю відвідувачів, підкреслять ваш смак та відповідний статус. Проте найчастіше їх застосовують для оформлення внутрішніх приміщень: зони прийому відвідувачів, «рецепшн», зали для переговорів, інтер’єри магазинів, готелів, ресторанів, кафе. Інформацією слугує назва компанії, логотип чи фірмовий знак – нічого зайвого, все те, чого потребує поважний бренд. Акрилайти можуть розташовуватись на стіні, столі чи підлозі, а можуть підвішуватись у визначеному місці.

Рекламний щит – вдала маркетингова стратегія, проте довіряти її виготовлення варто спеціалістам. Поліграфічний центр 306 пропонує комплексний підхід до процесу Виготовлення акрилайтів Черкаси – Київ – Україна.
У нашому доробку чимало готових пропозицій, наші менеджери та дизайнери скерують ваш вибір згідно побажань та відповідної специфіки діяльності. Розроблять оригінальний макет, підберуть шрифр, кольорове наповнення.

Техніки доповнять макет світловими елементами. Таким чином ви можете замовити:
– невеличкі таблички, які можна розташовувати на будь-якій поверхні, за рахунок підсвітки вони щоразу привертатимуть увагу споживачі;
– габаритні вивіски, які найчастіше є вказівником, оскільки вони випромінюють світло, то споживач завжди зорієнтується у просторі;
– світлові панелі використовуються для різних рекламних заходів та акцій.

Акріл – ідеальний матеріал для нанесення відповідного зображення, яке перетворює банальну інформаційну табличку та потужний рекламний носій. Контур створюється за допомогою лазерного гравіювання, а наповнення – аплікацією з вінілу. Оскільки подібний вид рекламації не передбачає об’ємних текстів та перевантажень кольором, то інформаційне посилання влучає точно в ціль – ефектний зовнішній вигляд із підсвіткою привертає увагу і вдень і вночі, виконуючи своє основне маркетингове призначення. Одним із недоліків оргскла є те, що воно швидко забруднюється та чутливе до механічних пошкоджень, тому вимагає відповідного догляду.
Поліграфічний центр 306 забезпечує і супроводжує клієнта на всіх етапах створення (від розробки макету до монтажу) світлової конструкції. До того ж компанія має розгалужену клієнтську базу на території області, які неодноразово звертались до нас за цією послугою, тож ви можете керуватись їх рекомендаціями.

Замовити Виготовлення акрилайтів Черкаси – Київ – Україна дуже просто – варто лише зв’язатись із нашим менеджером по телефону, або відвідати офіс, розташований у центрі міста. І пам’ятайте, наша компанія може запропонувати вам ще чимало корисних поліграфічних послуг, таких як: Друк візиток в Черкасах, Виготовлення сувенірів в Черкасах, Друк, виготовлення рекламних банерів, Виготовлення зовнішньої реклами, Виготовлення Рекламних Вивісок, Виготовлення інформаційних табличок, Виготовлення табличок шрифтом Брайля.

This site is registered on wpml.org as a development site.