facebook
Каталог товарів
Бонбоньєрки

Бонбоньєрки

ВИГОТОВЛЕННЯ – ДРУК – БОНБОНЬЄРОК – ЧЕРКАСИ

Існує велика кількість сучасних весільних традицій, однієї з них притримуються майже всі молодята – невеличкі подарунки для всіх гостей. Подарунки можуть бути різноманітними, але всі вони вкладаються у весільні бонбоньєрки. Бонбоньєрка – це своєрідна коробочка, виготовлена за індивідуальним замовленням, дозволяє красиво оформити подарунок різної форми та розміру. Будь-які презенти, запаковані в оригінальні бонбоньєрки, матимуть респектабельний вигляд. До речі, зараз символічні подарунки дарують не тільки на весіллях, але й на днях народження, ювілеях, різних заходах, при цьому подарунки запаковують саме в бонбоньєрки.

Приклад наших робіт

Виготовлення – Друк Бонбоньєрок Черкаси, Київ, Україна

Івент поліграфія – це інноваційний викликаний потребами часу напрямок у поліграфічній діяльності, за який ми взялися з завзяттям. На сьогоднішній день Поліграфічний центр 306 вже впевнено може заявляти про себе, як про агенцію, що має чималий досвід у цій сфері. Однією з найпопулярніших послуг є Виготовлення – Друк Бонбоньєрок Черкаси, Київ, Україна.

Що таке івент поліграфія

Івент, іншими словами, – захід, який має емоційно-розважальне забарвлення. Сюди відносять: проведення весіль, святкування ювілеїв, днів народжень, корпоративів, церемонії нагородження, вечірок, випускних вечорів. Такі заходи потребують відповідної підготовки, адже їх завдання – створити фейєричну атмосферу щастя, даруючи неперевершені емоції та відчуття, закарбовуючись на довго в пам’ять. Тому такі урочистості, зазвичай, потребують відповідної атрибутики, яка б доречно підкреслювала рівень та статус заходу та залишала по собі приємні спогади. І тут на допомогу приходить поліграфія в Черкасах.

Що ми можемо запропонувати

Виготовлення запрошень – це оригінальна листівка, виконана у дизайнерському стилі із застосуванням різних оздоблювальних матеріалів. Часто вона є іменною. Варіантом запрошення, якщо мова йде не про весілля чи день народження, може бути квиток.
Поліграфічні вироби. Ми виготовляємо тематичні дипломи та жартівливі грамоти. Також подібні заходи часто потребують вказівників, табличок, нумерації столів, схем розсадки гостей, книги побажань.
Виготовлення сувенірів в Черкасах. Тут ми можемо запропонувати необмежені варіації: футболки з принтами чи назвою заходу, повітряні кульки з побажаннями, подушки, сувенірний шоколад із портретами, кубки, фотокниги та ілюстровані життєписи. Все залежить від польоту вашої фантазії та фінансових можливостей.

Ми допоможемо із організацією фотозони або надрукуємо святковий банер. У нашому доробку чимало готових макетів для різних стилізованих вечірок.
Виготовлення – Друк Бонбоньєрок Черкаси, Київ, Україна. Жодне весілля не обходиться без невеличких, найчастіше солодких, подаруночків (цукерок, печива, горішків, іноді короваю) в оригінальній коробочці, такий собі «комплімент» від молодят, який вони презентують в кінці свята своїм гостям. Така дрібничка підкреслить ваше почуття поваги та статус заходу, а головне навіюватиме приємні спогади про проведений час. Весільна бонбоньєрка вимагає неабиякого творчого потенціалу дизайнера, а також технічних можливостей підприємства. Упаковка виготовляється з дизайнерського паперу чи картону. На неї наноситься фірмова атрибутика: логотип компанії, назва заходу, емблема чи будь-яка інша інформація про подію (наприклад, імена молодят, іменинників, святкові чи гумористичні привітання). Дизайн виробу створюється в єдиному стилі заходу. Задля оздоблення використовуються: плоттерне фігурне різьблення, перфорація, ламінування, тиснення, фольгування, застосування дизайнерських елементів (стрічок, мотузок, сухоцвіття).

І ще одне, бонбоньєрка – це не лише елемент, притаманний весіллю, сфера їх застосування значно ширша. Красиві вишукані бокси з персоналізованим наповненням можуть стати не тільки приємним подарунком, але й вдалим рекламним ходом. Адже містити бонбоньєрка може все, що завгодно: брендовані флешки, брелки, значки, магніти. Такі невеличкі «знаки шани» справлять неповторне враження і на постійних клієнтів, і потенційних споживачів та партнерів.

Івент поліграфія – це ковток свіжого повітря для будь-якого заходу, здатний додати кольорів навіть у найбуденніший захід, наповнити його емоціями і гарним настроєм. Ви повністю можете довірити Виготовлення – Друк Бонбоньєрок Черкаси, Київ, Україна нашій компанії.

This site is registered on wpml.org as a development site.