facebook
Каталог товарів
Друк на дисках

Друк на дисках

CD і DVD диски використовують здебільшого організації, які мають широкий перелік послуг або товарів, що не вміщуються в рекламні каталоги, або потребують збереження інформації з метою його подальшого використання (наприклад, звіти конференцій, засідань, презентацій). Для того щоб ідентифікувати вміст електронного носія, на нього наносять певне зображення. Це може бути як назва заходу, наприклад, «Аналіз роботи організації за І півріччя», «Наше весілля», логотип чи торгова марка підприємства, так і повноцінний рекламний макет.

Поліграфічний центр 306 пропонує:

  • нанесення зображення на CD і DVD диски за допомогою сучасного обладнання;
  • ми працюємо тільки з перевіреними витратними матеріалами, тому гарантуємо якісну передачу кольорів;
  • будь-який тираж;
  • пропонуємо розробку і виготовлення упакування для дисків з оригінальним макетом.

Приклад наших робіт

Друк на дисках Черкаси, Київ, Україна

– це чудовий спосіб маркування продукції. Лазерних CD/DVD дисків кожен має чималу кількість, а для того щоб їх ідентифікувати потрібні розпізнавальні ознаки. З цією проблемою швидко впорається Поліграфічний центр 306, який надає послуги якісного друку на металевих носіях, а також за потребою ми виготовимо для вашого інформаційного носія красиву обгортку. Такою персоніфікацією вже можна хизуватись перед друзями та несоромно дарувати колегам чи партнерам. І до того ж ми все виконуємо згідно вимог компанії. Так у результаті нашої спільної діяльності ви отримаєте повний пакет Поліграфічні послуги чи рекламно-сувенірної продукції, які будуть влучно доповнювати один одного: ручки, блокноти, диски, каталоги, буклети, папки, упаковку. Наші дизайнери зададуть стилістичної ідентичності вашій промопродукції: підберуть фірмові кольори, оригінальні шрифти, вербальні вислови, графічні символи та ілюстрації, які надалі використовуватимуться на усіх атрибутах. Усі ці дієві компоненти айдентики підсвідомо формуватимуть імідж вашому підприємству, підвищать рівень упізнаваності бренда та створять поблажливе ставлення до продукції.

Де використовуються диски

  • Найчастіше за послугою Друк на дисках Черкаси, Київ, Україна звертаються приватні підприємці, фотографи і відеооператори, МРТ- лабораторії. Їх мета – ефектно маркувати пам’ятний носії, на якому закарбовані значущі події у житті клієнтів: весілля, ювілеї, випускні вечори, свято першого чи останнього дзвоника, вручення дипломів. Для цього розробляється спеціальний макет, де зазначається назва події і його дата. Влучним доповненням до інформаційного контенту, який додасть товарного вигляду, стане барвиста обкладинка, наприклад, із використанням фотографій ключової особи або самого заходу.
  • Диски, як елемент рекламної компанії, затребуваний у більш технологічно розвинених бізнес-структурах і розглядається як елемент VIP культури. Його можна вкладати в каталоги, буклети. Рекламний ефект очевидний – подібні акції підносять статус компанії, підкреслюючи її респектабельність та витончену стратегію. Такий рекламний насій викликає відповідний резонанс, його навряд чи хтось викине у смітник і щонайменше ще раз переглянуть.
  • Візуальне оформлення дисків потрібне також і з метою диференційованого зберігання відеоданих, каталогування оцифрованих архівних матеріалів. Це часто застосовується в освітніх та науково-дослідницьких закладах, відомчих структурах, органах управління. Оскільки існує потреба у відеофіксації певних заходів, наприклад, тактичних навчань, конференцій, творчих заходів, засідань, семінарів з їх подальшим використанням, то ексклюзивний зовнішній вигляд полегшується пошук відповідного носія в сховищі.
  • Новітні комп’ютерні технології активно впроваджуються в науково-освітній процес. На зміну об’ємним паперовим підручникам приходять електронні носії. Тепер інформацію можна зберігати у компактному вигляді, наприклад, на CD/DVD дисках. Таким же чином можна створити відеокаталог дитячої літератури, посібники з вивчення іноземних мов, розвиваючих ігор чи інтерактивних додатків.

Використання електронних накопичувачів інформації із «обличчям» має переваги:

По-перше, диски мають доволі об’ємну поверхню для нанесення логотипу, зображення, фотографії чи текстівки. До того ж підсилює рекламний ефект обкладинка, виготовлена у тому ж стильовому оформленні.

По-друге, процес друку на компакт-дисках, як і сама заготовка не потребує великих фінансових вливань.

По-третє, зображення, нанесене на металеву поверхню має високі експлуатаційні характеристики – воно не тьмяніє, не лущиться, і не впливає на відтворення запису. Поліграфічний центр 306 використовує технічне оснащення та витратні матеріали перевірених постачальників, тому високий рівень виконання – це не пусті слова. Друк на дисках Черкаси, Київ, Україна стане ефектним оздобленням ваших записів, організовує простір та сприяє просуванню бізнесу.

This site is registered on wpml.org as a development site.