facebook
Каталог товарів
Друк на тарілках

Друк на тарілках

ДРУК ЛОГОТИПУ -МАЛЮНКУ – НА ТАРІЛКАХ – ЧЕРКАСИ

Тарілки з особливим зображенням, а також з логотипом – це невід’ємний атрибут грамотної рекламної кампанії або промо-акції. Більш того, за домогою нанесення на кераміку також можна створити спеціальні вироби для співробітників Вашої компанії, що стане чудовою демонстра цією турботи про них. Тарілка з нанесенням ексклюзивного зображення – це незабутній подарунок для гостей будь-якого офіційного чи сімейного свята. На тарілку можна наносити фото, логотипи, красиві зображення високої якості.

Приклад наших робіт

Друк на тарілках – Черкаси – Київ – Україна

                     

Знову треба віднайти цікаву ідею для подарунку? І знову ступор? Тоді зверніться за допомогою до поліграфії. Можливості сучасної поліграфічної індустрії стрімко розвиваються і те, що ще п’ять-десять років тому здавалось фантастикою, наразі – буденна річ. Так, наприклад, керамічні тарілки із дивакуватими сюжетами, раніше можна було побачити лише у вигляді музейного експонату, проте зараз послуга Друк на тарілках Черкаси, Київ, Україна вже нікого не дивує.

Кухонне приладдя легко піддається нанесенню на нього зображень, перетворюючись зі звичайного столового приладдя на вишуканий та оригінальний подарунок.

Що можна зобразити на такому незвичному предметі? Та будь-що. Ось, наприклад, у вас є гарне фото або ви хочете вразити друга дотепним висловлюванням чи жартом – вперед! Сувенір має викликати захоплення, привертати увагу і викликати бажання замовити собі таке ж саме. Тож будь-які ваші ідеї та побажання в умілих руках наших креативних дизайнерів перетворяться на справжній витвір поліграфічного мистецтва, пркрасний подарунок або ефектну маркетингову кампанію.

Зображення наносять на посуд за допомогою технології сублімації (картинку переносять на тарілку чи чашку під впливом високої температури, щоб зображення було зносостійким та якісним). Із такого посуду можна їсти, не боючись за своє здоров’я, посуд можна мити хімічними засобами, не боючись за цілісність малюнку, бо фарби не тьмяніють і не лущаться.

Такий дарунок завжди буде бажаним і цінним, він транслюватиме ваші уподобання, стиль, стане вишуканою оздобою інтер’єру. У такий спосіб можна закарбувати спогад про весілля, мандрівку чи певну пам’ятну дату. Основою для ілюстрації також можуть бути улюблені картинки, світлини, портрети дітей чи близьких вам людей. Подібні сувенірні вироби можна сміливо збирати, створюючи неповторну колекцію.

Друк на тарілках Черкаси, Київ, Україна стане приємним та оригінальним подарунком для рідних, колег, клієнтів чи партнерів по бізнесу. А нанесіть на посуд лого вашої компанії і він перетвориться на рекламну площину.

Поліграфічний центр 306 працює з будь-якими матеріалами: дерево, метал, кераміка, скло, тканина.

У каталозі наших товарів та послуг можна знайти:

–         автомобільні ароматизатори, що стануть чудовим презентом для автолюбителів, вони не лише освіжать повітря в салоні, а й щоразу нагадуватимуть про дарувальника;

–         сувеніри VIP рівня, які ми виготовляємо за допомогою гравертону. Технологія дозволяє наносити зображення на металеві поверхні так, щоб виникав ефект графіювання;

–         друк на дисках. Таким чином можна устаткувати каталог записних пристроїв, а також оригінально оформити диски, на яких зафіксовані важливі події: весілля, ювілей, випускний вечір.

–         нанесення зображення на поверхню парасольки дозволяє створити незвичну сувенірну та рекламну;

–         оздоблення текстильних виробів принтами вже нікого не дивує, проте у рекламному середовищі це одна з найзатребуваніших потреб. Речі з логотипами компанії, фірмовими ілюстраціями, надписами можна використовувати і як носій рекламної інформації, і як індивідуальний подарунок. На тканину зображення наносять за допомогою сублімаційного друку. Весь процес не займає багато часу та є доволі бюджетним;

–         любителів головоломок вразить такий екстравагантний дарунок як пазли, на які можна нанести будь-яку ілюстрацію чи світлину;

–         солодкий приємний післясмак у пам`яті зоставить пакування шоколаду із персоніфікованою обгорткою. Такий сувенір можна дарувати на свята та як промопродукцію.

 

Поліграфічний центр 306 добере для вас гарний і корисний сувенір: ручки, футболки, полотна, Друк на тарілках Черкаси, Київ, Україна. Ми все виготовляємо якісно, оперативно та дотримуючись термінів.

This site is registered on wpml.org as a development site.