facebook
Каталог товарів
Стойки

Стойки

Рекламна стійка – яскраве рішення для вашої реклами

Стійка – незамінний атрибут будь-якої рекламної кампанії. Це легка конструкція, що найчастіше складається з тумби та інформаційної панелі. Яскраво оформлена, вона неодмінно приверне до себе увагу споживача, а розташована на ній друкована продукція (листівки, буклети, зразки продукції тощо) одразу потрапляє до рук потенційно зацікавленого замовника.

Існує кілька видів стійок: інформаційні, виставкові, вуличні і стійки для промо акцій. Головні переваги цього виду реклами:

 • Простота у використанні (можна використовувати під рекламну компанію щоразу різних видів товарів);
 • Не потребує зайвих людських ресурсів;
 • Швидко монтується, її легко переносити чи транспортувати;
 • Приваблива вартість.
 • Багатофункціональність (таку конструкцію можна використовувати як рекламний носій, стелаж чи повноцінне робоче місце, наприклад,  дегустаційна стійка).

ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКЛАМНИХ СТІЙОК ЧЕРКАСИ, КИЇВ, УКРАЇНА

 

Виготовлення рекламних стійок Черкаси, Київ, Україна – простий та ефективний спосіб ознайомити ваших потенційних клієнтів із продукцією, яку виробляє чи послугами, які надає ваша компанія. Це дуже надійний, функційний, простий у експлуатації рекламний виріб, що прослужить власнику не один рік, підкреслять особливість та унікальній компанії. Рекламні стійки – запорука успішних продажів.

Поліграфічний центр 306 займається виготовленням та монтажем рекламних стійок.

Рекламна (або як її ще називають презентативна) стійка – це спеціальні рекламні підлогові конструкції на місцях продажу, на яких розміщують різноманітні поліграфічні матеріали (візитки, листівки, буклети, проспекти, меню, флаєри) або рекламовану продукцію: косметику, книги, напої тощо.

Рекламні стійки (презентативні стійки) виконують низку фкнцій:

 • підняття рейтингу компанії;
 • підвищення конкурентоспроможності;
 • посилення лояльності клієнтів;
 • ефективне надання великої кількості рекламної інформації;
 • підвищення рівня продажів товару чи послуги;
 • практичне використання (дуже часто стійки виробляють у вигляді меблів для офісу, аби розміщувати на них ще й нагороди, техніку, тощо)

Серед переваг використання рекламних стійок для рекламування свого товару чи послуги можна назвати довільну стилістику, адже оформити стійку можна як вам завгодно: під стиль інтер’єру чи у фірмовій стилістиці бренду, інформативність, адже на стійці можна розмістити дуже велику кількість інформації, сезонність, бо за необхідності інформацію на стійках можна замінити за декілька хвилин (не потрібно займатися довготривалим та складним демонтажем, як наприклад із вивісками, лайтбоксами), компактність, адже стійки займають зовсім небагато місця, цінова доступність (стійки досить дешеві, порівняно із іншими видами зовнішньої реклами), мобільність бо стійку можна просто переносити із місця на місце без особливих зусиль.

Виготовлення рекламних стійок Черкаси, Київ, Україна – популярний спосіб рекламування та інформування. Він поділяється на декілька видів:

 • стунди-меню для кафе та ресторанів;
 • промостійка – стенди для розміщення рекламної інформації;
 • промостенди для товарів;
 • інформаційні стійки для оголошень чи пам’ятних написів;
 • презентаційна стійка для габаритних товарів;
 • рекламні стенди-рецепшн;
 • стійки із електронікою (екрани, розетки, гаджети);
 • рекламні стнди-фотозони.

 

Поліграфічний центр 306 має власне виробництво, працює із вами напряму, без посередників, а тому легко і у найкоротші терміни зможе виготовити для оригінальну рекламну (презентаційну) стійку будь-якої форми та розміру. Каркаси стійок ми найчастіше виготовляємо із алюмінієвого профілю чи хромованої труби. Ранки із акрилу чи ПВХ-пластику. Ніжки стендів можна виготовити із ДСП, хромованої труби чи композитного матеріалу.

 

Ціна рекламних стійок залежить від багатьох факторів: кількості виробів, способу нанесення зображення, матеріалу вироблення, розміру та дизайну.

 

Щодо дизайну – це дуже важлива складова вироблення рекламних стійок, адже саме дизайн – основна причина потенційного клієнта звернути увагу на стійку, підійти до неї та ознайомитися із рекламними матеріалами чи рекламною продукцією, розміщеною на ньому. Ви можете прийти до наших менеджерів уже із готовим дизайн-макетом майбутньої рекламної стійки чи можете звернутися за допомогою із розробленням макету до наших кваліфікованих дизайнерів. Вони професіонали із багаторічним досвідом роботи, зокрема із видами зовнішньої реклами, точно знають як зробити вашу рекламу оригінальною, унікальною, ефективною та помітною.

 

Виготовлення рекламних стійок Черкаси, Київ, Україна – простий, але ефективний спосіб розповісти про свій бренд, не витративши при цьому дуже багато коштів.

This site is registered on wpml.org as a development site.