facebook
Каталог товарів
Воблери

Воблери

ДРУК – ВИГОТОВЛЕННЯ ВОБЛЕРІВ – ЧЕРКАСИ

Воблер – один з недорогих, але ефективних POS-матеріалів. Це кольорові зображення невеликого розміру, надруковані на щільному папері або пластику для розміщення в місцях продажу. Зазвичай складається з рекламної частини та гнучкої платикової ніжки. Прикріплений над товаром воблер, підвищує лояльність покупців в торгівельних центрах та мережевому ритейлі. Своїм яскравим видом та нестандартною формою він привертає увагу покупців та формує образ товару та торгової марки на підсвідомому рівні.

Приклад наших робіт

Виготовлення – Друк Рекламних Воблерів Черкаси, Київ, Україна

можна сміливо зарахувати до кейсу рекламно-поліграфічної продукції, що використовується у закладах торгівлі.

Реалізаторів цікавить усе, що здатне максимально популяризувати продукцію, розширити контингент споживачів та стимулювати рівень продажу. Певні позиції поліграфічних послуг, такі як цінники, воблери, рекламні буклети, світлові панелі, плакати, банери здатні невимушено спрямувати споживача за заздалегідь узгодженим маршрутом та зосередити його увагу на потрібній саме для ритейлера групі товарів. Ці РOS-матеріали є яскравим представником новітнього віяння у маркетинговій діяльності та отримали назву indoor реклама – тобто, все те, що знаходиться всередині магазинів чи супермаркетів. Такі види рекламацій виготовляються з картону пластику, банерної тканини, плівки. Вони полегшують навігацію, візуально виділяють товар зі знижками, вказують ціну, назву, вагу, термін придатності і при цьому не потребують великих капіталовкладень.

Виробництво таких рекламних пристосувань просте у виробництві і не займає багато часу. На думку психологів, свого апогею вони досягають, розташовуючись у безпосередній близькості до предмета агітування, а ще краще, на рівні очей.

Розглянемо, наприклад, воблер. Напевне ви не раз стикалися з предметами круглої чи прямокутної форми на гнучкій ніжці, що довільно колихається, звисаючи з полиці. Ось це і є рекламний воблер. Він не дратує покупців, його можна причепити у будь-якому місці: в місцях викладки товару, у зоні касового обслуговування. Зазвичай, текст, що міститься на ньому, доволі лаконічний і обмежуються одним-двома словами, на кшталт: хіт продажу, 1+1=3, сезон знижок і таке інше.

Поліграфічний центр 306 займається Виготовлення – Друк Рекламних Воблерів Черкаси, Київ, Україна вже багато років. Наші майстри-дизайнери запропонують вам найвдаліші варіанти макетів, розроблять концепцію в корпоративному стилі, оберуть привабливу, з точки зору психології, кольорову гаму та влучний контекст.  

Ми пропонуємо різні конфігурації (коло, овал, прямокутник) зі щільного паперу чи картону, зверху покритого ламінацією (матова, глянцева), що вберігає товар від механічних ушкоджень і надає більш яскравішого виразнішого зовнішнього вигляду. Тримач являє собою тонку смужку з пластику, він надає мобільності усій конструкції, таким чином відбувається невимушене коливання під впливом руху повітря, протягу чи при доторканні. «Ніжка» кріпиться до стелажа чи стійки за допомогою двостороннього скотчу.

Іноді клієнти замовляють більш оригінальні варіанти. Наше технічне оснащення дозволяє робити фігурну різку, тож «тіло» такого воблеру набуває певного силуету, наприклад, пляшки молока, серця, йогурту, книги, плитки шоколаду тощо.

Використання воблерів – це чудовий маркетинговий хід, який має ряд значних переваг:

По-перше, це дієвий рекламний інструмент, який своєю чудернацькою формою привертає увагу та органічно вписується в стиль торгового закладу.

По-друге, доречний промовистий заклик чи влучний вислів спонукає до дії, не залишаючи байдужим нікого.

По-третє, не потребує спеціального місця. Його зручно розташовувати на будь-якій полиці, стійці чи вітрині.

По-четверте, він динамічний, а це особливо впливає на сприйняття.

Поліграфічному центрі 306 пропонує великий вибір послуг з виготовлення РOS-матеріали. У нашому доробку: Виготовлення сувенірів в Черкасах, Друк, виготовлення рекламних банерів, Друк, виготовлення пластикових карток, Виготовлення листівок,  Виготовлення – Друк Рекламних Воблерів Черкаси, Київ, Україна.

This site is registered on wpml.org as a development site.