facebook
Каталог товарів

Технічні вимоги до макетів пластикові картки

Пластикові карти (86х54)

 1. Розмір макета має становити рівно 90х57. Область обрізки –  87х55, розмір готового виробу буде 86х54 (це потрібно все враховувати).
 2. Подача макета в форматах eps, cdr (в цьому випадку ваш макет буде експортований в (.eps) для роботи з ним в InDesign), tif, png, jpg, pdf (дуже не бажано). Якщо буде подано в іншому розмірі, макет буде деформований і перетворений в розмір який вказаний вище. Область від 86х54 до 90х57 вважається робочою областю, при висіканні можуть бути зрушення в межах цієї області, не притискати важливі деталі макета до висічної області.
 3. Макет повинен бути в колірній моделі CMYK, так само приймаються RGB, але не змішувати.
 4. Загальна сума фарб в кольорах не більше 300%; нульові складові кольору не менше 4%.
 5. Чорний колір [Black] (С 0%, М 0%, Y 0%. До 100%)
 6. Ефекти повинні бути растровані, шрифти перетворити в криві.
 7. Якщо є елементи нумерації разом з макетом обов’язково повинен бути вкладений шрифт існуючий у вигляді файлів шрифтів.
 8. Пам’ятайте: кольори, які ви бачите, на друку ніколи не будуть такими, як на екрані.
 9. Досить маленькі елементи, які розташовані на плашці, повинні бути з надтонким абрисом, на друку його не видно, але таким чином плашка не так сильно поглине дрібні елементи.

Будь-який інший виріб із пластику:

 1. Все що зазначено вище, відноситься і до цього пункту за винятком розмірів.
 2. Максимальний розмір А4 за вирахуванням 5мм по периметру. Готувати макет можна і у рівень в А4, але врахуйте що 5мм по периметру зріжеться.
This site is registered on wpml.org as a development site.